Common Hours Miłość Do Sztuki

moda-sztuka

Australia jest krajem, który słynie z zielonych miejsc. Jednak i w świecie mody ma wiele do powiedzenia. Amber Symond wymyśliła sposób na połączenie sztuki z modą. Jej zdaniem każdy człowiek może snuć filozoficzne rozmyślania, gdy zobaczy jej dzieła zawarte w ubraniach. Na razie nikt nie wspomina o prawach autorskich tekstów, które są używane na ubraniach.

Australijska marka radzi sobie na rynku świetnie. Lubi kontrowersyjne rozwiązania i stawia na dotychczas niespotykane wzory. Być może tak jest dlatego, że projektanci tej marki inspirują się sztuką. Dla nich kolekcja to nowa możliwość na artystyczne działania. Nawiązują do nurtów artystycznych, konkretnych dzieł różnorodnych artystów oraz ich życia.
Common Hours to marka, która wnosi do świata mody nową jakość, inny poziom. Ich głównym celem jest inspirować sztuką. Amber Symond uważa, że słowa przeniesione na ubrania mogą stać się nową sztuką, nową modą. Marka chce aby takie ubrania były sztuką samą w sobie.

Przygotowaliśmy coś specjalnego również dla osób, które fascynują się przemysłem filmowym. Wszystkie ciekawostki znajdziesz na www.sensacja.pl.

Common Hours stawia na szlafroki. Takie niecodzienne połączenie snu oraz sztuki zawartej w literach, ma być detalem, który informuje o rozmyślaniu. Zdaniem założycielki firmy ubrania mówią do nas i niosą ze sobą znaczenie. Jej zdaniem taka moda pozwala doświadczyć głębię sztuki oraz pozwala filozofować na temat tekstów widocznych na ubraniach.
Chociaż na razie nikt nie mówi o prawach autorskich tekstów użytych na ubraniach, to jednak nasuwa się takie pytanie. Amber Symond póki co przejmuje się tylko faktem, że słowa mają znaczenie i pomogą ludziom snuć filozoficzne dysputy. Chce pokazać, że ubranie może być sztuka samą w sobie.